O e k r a ï n e

Premjer Liha

Ook voor je niet alledaagse voetbalstedentrip ben je bij VanBastisch aan het goede adres; zo biedt de Oekraïne ook een breed scala aan mogelijkheden. Reis naar Kiev om te genieten van het geweldige nachtleven en bezoek een wedstrijd van recordkampioen Dinamo of zie de andere grote club, Sjachtar Donetsk aan het werk. Meer weten? VanBastisch helpt je graag op weg!

Locaties

Team | Home city | Stadium | Capacity

  • Chornomorets Odesa | Odesa | Chornomorets Stadium | 34,164
  • Desna Chernihiv | Chernihiv | Chernihiv Stadium | 5,500
  • SC Dnipro-1 | Dnipro | Dnipro-Arena | 31,003
  • Dynamo Kyiv | Kyiv | NSC Olimpiyskiy | 70,050
  • Inhulets Petrove | Kropyvnytskyi | Zirka Stadium | 14,628
  • Kolos Kovalivka | Kovalivka | Kolos Stadium | 5,000
  • FC Lviv | Lviv | Arena Lviv | 34,915
  • FC Mariupol | Mariupol | Volodymyr Boiko Stadium | 12,680
  • Metalist 1925 Kharkiv | Kharkiv | Metalist OSC | 41,307
  • FC Mynai | Uzhhorod | Avanhard Stadium | 12,000
  • FC Oleksandriya | Oleksandriya | CSC Nika Stadium | 7,000
  • Rukh Lviv | Lviv | Arena Lviv | 34,915
  • Shakhtar Donetsk | Kyiv | NSC Olimpiyskiy | 70,050
  • Veres Rivne | Lutsk | Avanhard Stadium | 12,080
  • Vorskla Poltava | Poltava | Butovsky Vorskla Stadium | 24,795
  • Zorya Luhansk | Zaporizhzhia | Slavutych-Arena | 12,000

Wedstrijden in de Premjer Liha worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Premjer Liha

Speelronde 1

vrijdag 23 juli 2021
zaterdag 24 juli 2021
zondag 25 juli 2021
maandag 26 juli 2021

Dinamo Kiev - Olimpik Donetsk
Metalist 1925 Kharkiv - Rukh Vynnyky
FC Lviv - Illichivets Mariupol
Desna - Chornomorets Odessa
Vorskla Poltava - Dnipro-1
Veres Rivne - Kolos Kovalivka
Zarja Loegansk - Oleksandria
Sjachtar Donetsk - Inhulets'

Speelronde 2

vrijdag 30 juli 2021
zaterdag 31 juli 2021
zondag 1 augustus 2021
maandag 2 augustus 2021

Olimpik Donetsk - Oleksandria
Chornomorets Odessa - Dnipro-1
Illichivets Mariupol - Desna
Vorskla Poltava - Rukh Vynnyky
Kolos Kovalivka - Metalist 1925 Kharkiv
Inhulets' - Zarja Loegansk
FC Lviv - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Veres Rivne

Speelronde 3

vrijdag 6 augustus 2021
zaterdag 7 augustus 2021
zondag 8 augustus 2021
maandag 9 augustus 2021

Metalist 1925 Kharkiv - Chornomorets Odessa
Rukh Vynnyky - Veres Rivne
Dnipro-1 - Illichivets Mariupol
Desna - Inhulets'
Vorskla Poltava - FC Lviv
Olimpik Donetsk - Kolos Kovalivka
Sjachtar Donetsk - Oleksandria
Zarja Loegansk - Dinamo Kiev

Speelronde 4

vrijdag 13 augustus 2021
zaterdag 14 augustus 2021
zondag 15 augustus 2021
maandag 16 augustus 2021

Illichivets Mariupol - Chornomorets Odessa
FC Lviv - Oleksandria
Desna - Dnipro-1
Veres Rivne - Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka - Rukh Vynnyky
Zarja Loegansk - Olimpik Donetsk
Sjachtar Donetsk - Metalist 1925 Kharkiv
Inhulets' - Dinamo Kiev

Speelronde 5

vrijdag 20 augustus 2021
zaterdag 21 augustus 2021
zondag 22 augustus 2021
maandag 23 augustus 2021

Veres Rivne - Olimpik Donetsk
FC Lviv - Inhulets'
Dnipro-1 - Rukh Vynnyky
Vorskla Poltava - Metalist 1925 Kharkiv
Kolos Kovalivka - Oleksandria
Illichivets Mariupol - Zarja Loegansk
Chornomorets Odessa - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Desna

Speelronde 6

vrijdag 27 augustus 2021
zaterdag 28 augustus 2021
zondag 29 augustus 2021
maandag 30 augustus 2021

Inhulets' - Illichivets Mariupol
Chornomorets Odessa - Oleksandria
Rukh Vynnyky - FC Lviv
Metalist 1925 Kharkiv - Dnipro-1
Desna - Veres Rivne
Zarja Loegansk - Vorskla Poltava
Olimpik Donetsk - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Kolos Kovalivka

Speelronde 7

vrijdag 10 september 2021
zaterdag 11 september 2021
zondag 12 september 2021
maandag 13 september 2021

Olimpik Donetsk - Chornomorets Odessa
Oleksandria - Inhulets'
Veres Rivne - FC Lviv
Vorskla Poltava - Desna
Kolos Kovalivka - Illichivets Mariupol
Rukh Vynnyky - Zarja Loegansk
Sjachtar Donetsk - Dnipro-1
Metalist 1925 Kharkiv - Dinamo Kiev

Speelronde 8

vrijdag 17 september 2021
zaterdag 18 september 2021
zondag 19 september 2021
maandag 20 september 2021

FC Lviv - Metalist 1925 Kharkiv
Dnipro-1 - Veres Rivne
Desna - Rukh Vynnyky
Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk
Inhulets' - Kolos Kovalivka
Zarja Loegansk - Chornomorets Odessa
Illichivets Mariupol - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Oleksandria

Speelronde 9

vrijdag 24 september 2021
zaterdag 25 september 2021
zondag 26 september 2021
maandag 27 september 2021

Chornomorets Odessa - Inhulets'
Oleksandria - Illichivets Mariupol
Olimpik Donetsk - FC Lviv
Desna - Metalist 1925 Kharkiv
Kolos Kovalivka - Vorskla Poltava
Dnipro-1 - Zarja Loegansk
Sjachtar Donetsk - Veres Rivne
Rukh Vynnyky - Dinamo Kiev

Speelronde 10

vrijdag 1 oktober 2021
zaterdag 2 oktober 2021
zondag 3 oktober 2021
maandag 4 oktober 2021

Metalist 1925 Kharkiv - Olimpik Donetsk
Illichivets Mariupol - Rukh Vynnyky
Veres Rivne - Oleksandria
FC Lviv - Dnipro-1
Vorskla Poltava - Inhulets'
Kolos Kovalivka - Chornomorets Odessa
Zarja Loegansk - Desna
Dinamo Kiev - Sjachtar Donetsk

Speelronde 11

vrijdag 15 oktober 2021
zaterdag 16 oktober 2021
zondag 17 oktober 2021
maandag 18 oktober 2021

Chornomorets Odessa - Veres Rivne
Illichivets Mariupol - Metalist 1925 Kharkiv
Inhulets' - Rukh Vynnyky
Olimpik Donetsk - Desna
Oleksandria - Vorskla Poltava
Dnipro-1 - Kolos Kovalivka
Sjachtar Donetsk - Zarja Loegansk
FC Lviv - Dinamo Kiev

Speelronde 12

vrijdag 22 oktober 2021
zaterdag 23 oktober 2021
zondag 24 oktober 2021
maandag 25 oktober 2021

Metalist 1925 Kharkiv - Inhulets'
Veres Rivne - Illichivets Mariupol
Rukh Vynnyky - Olimpik Donetsk
Chornomorets Odessa - FC Lviv
Desna - Oleksandria
Zarja Loegansk - Kolos Kovalivka
Vorskla Poltava - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Dnipro-1

Speelronde 13

vrijdag 29 oktober 2021
zaterdag 30 oktober 2021
zondag 31 oktober 2021
maandag 1 november 2021

Inhulets' - Veres Rivne
Rukh Vynnyky - Oleksandria
Dnipro-1 - Olimpik Donetsk
Vorskla Poltava - Chornomorets Odessa
Kolos Kovalivka - FC Lviv
Metalist 1925 Kharkiv - Zarja Loegansk
Sjachtar Donetsk - Desna
Illichivets Mariupol - Dinamo Kiev

Speelronde 14

vrijdag 5 november 2021
zaterdag 6 november 2021
zondag 7 november 2021
maandag 8 november 2021

Olimpik Donetsk - Illichivets Mariupol
Chornomorets Odessa - Rukh Vynnyky
Oleksandria - Metalist 1925 Kharkiv
Inhulets' - Dnipro-1
FC Lviv - Desna
Zarja Loegansk - Veres Rivne
Kolos Kovalivka - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Vorskla Poltava

Speelronde 15

vrijdag 19 november 2021
zaterdag 20 november 2021
zondag 21 november 2021
maandag 22 november 2021

Veres Rivne - Metalist 1925 Kharkiv
Olimpik Donetsk - Inhulets'
Dnipro-1 - Oleksandria
Vorskla Poltava - Illichivets Mariupol
Desna - Kolos Kovalivka
FC Lviv - Zarja Loegansk
Sjachtar Donetsk - Rukh Vynnyky
Chornomorets Odessa - Dinamo Kiev

Speelronde 16

vrijdag 26 november 2021
zaterdag 27 november 2021
zondag 28 november 2021
maandag 29 november 2021

Rukh Vynnyky - Metalist 1925 Kharkiv
Illichivets Mariupol - FC Lviv
Chornomorets Odessa - Desna
Dnipro-1 - Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka - Veres Rivne
Oleksandria - Zarja Loegansk
Inhulets' - Sjachtar Donetsk
Olimpik Donetsk - Dinamo Kiev

Speelronde 17

vrijdag 3 december 2021
zaterdag 4 december 2021
zondag 5 december 2021
maandag 6 december 2021

Oleksandria - Olimpik Donetsk
Dnipro-1 - Chornomorets Odessa
Desna - Illichivets Mariupol
Rukh Vynnyky - Vorskla Poltava
Metalist 1925 Kharkiv - Kolos Kovalivka
Zarja Loegansk - Inhulets'
Sjachtar Donetsk - FC Lviv
Veres Rivne - Dinamo Kiev

Speelronde 18

vrijdag 10 december 2021
zaterdag 11 december 2021
zondag 12 december 2021
maandag 13 december 2021

Chornomorets Odessa - Metalist 1925 Kharkiv
Veres Rivne - Rukh Vynnyky
Illichivets Mariupol - Dnipro-1
Inhulets' - Desna
FC Lviv - Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk
Oleksandria - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Zarja Loegansk

Speelronde 19

vrijdag 25 februari 2022
zaterdag 26 februari 2022
zondag 27 februari 2022
maandag 28 februari 2022

Chornomorets Odessa - Illichivets Mariupol
Oleksandria - FC Lviv
Dnipro-1 - Desna
Vorskla Poltava - Veres Rivne
Rukh Vynnyky - Kolos Kovalivka
Olimpik Donetsk - Zarja Loegansk
Metalist 1925 Kharkiv - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Inhulets'

Speelronde 20

vrijdag 4 maart 2022
zaterdag 5 maart 2022
zondag 6 maart 2022
maandag 7 maart 2022

Olimpik Donetsk - Veres Rivne
Inhulets' - FC Lviv
Rukh Vynnyky - Dnipro-1
Metalist 1925 Kharkiv - Vorskla Poltava
Oleksandria - Kolos Kovalivka
Zarja Loegansk - Illichivets Mariupol
Sjachtar Donetsk - Chornomorets Odessa
Desna - Dinamo Kiev

Speelronde 21

vrijdag 11 maart 2022
zaterdag 12 maart 2022
zondag 13 maart 2022
maandag 14 maart 2022

Illichivets Mariupol - Inhulets'
Oleksandria - Chornomorets Odessa
FC Lviv - Rukh Vynnyky
Dnipro-1 - Metalist 1925 Kharkiv
Veres Rivne - Desna
Vorskla Poltava - Zarja Loegansk
Sjachtar Donetsk - Olimpik Donetsk
Kolos Kovalivka - Dinamo Kiev

Speelronde 22

vrijdag 18 maart 2022
zaterdag 19 maart 2022
zondag 20 maart 2022
maandag 21 maart 2022

Chornomorets Odessa - Olimpik Donetsk
Inhulets' - Oleksandria
FC Lviv - Veres Rivne
Desna - Vorskla Poltava
Illichivets Mariupol - Kolos Kovalivka
Zarja Loegansk - Rukh Vynnyky
Dnipro-1 - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Metalist 1925 Kharkiv

Speelronde 23

vrijdag 1 april 2022
zaterdag 2 april 2022
zondag 3 april 2022
maandag 4 april 2022

Metalist 1925 Kharkiv - FC Lviv
Veres Rivne - Dnipro-1
Rukh Vynnyky - Desna
Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka - Inhulets'
Chornomorets Odessa - Zarja Loegansk
Sjachtar Donetsk - Illichivets Mariupol
Oleksandria - Dinamo Kiev

Speelronde 24

vrijdag 8 april 2022
zaterdag 9 april 2022
zondag 10 april 2022
maandag 11 april 2022

Inhulets' - Chornomorets Odessa
Illichivets Mariupol - Oleksandria
FC Lviv - Olimpik Donetsk
Metalist 1925 Kharkiv - Desna
Vorskla Poltava - Kolos Kovalivka
Zarja Loegansk - Dnipro-1
Veres Rivne - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Rukh Vynnyky

Speelronde 25

vrijdag 15 april 2022
zaterdag 16 april 2022
zondag 17 april 2022
maandag 18 april 2022

Olimpik Donetsk - Metalist 1925 Kharkiv
Rukh Vynnyky - Illichivets Mariupol
Oleksandria - Veres Rivne
Dnipro-1 - FC Lviv
Inhulets' - Vorskla Poltava
Chornomorets Odessa - Kolos Kovalivka
Desna - Zarja Loegansk
Sjachtar Donetsk - Dinamo Kiev

Speelronde 26

vrijdag 22 april 2022
zaterdag 23 april 2022
zondag 24 april 2022
maandag 25 april 2022

Veres Rivne - Chornomorets Odessa
Metalist 1925 Kharkiv - Illichivets Mariupol
Rukh Vynnyky - Inhulets'
Desna - Olimpik Donetsk
Vorskla Poltava - Oleksandria
Kolos Kovalivka - Dnipro-1
Zarja Loegansk - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - FC Lviv

Speelronde 27

vrijdag 29 april 2022
zaterdag 30 april 2022
zondag 1 mei 2022
maandag 2 mei 2022

Inhulets' - Metalist 1925 Kharkiv
Illichivets Mariupol - Veres Rivne
Olimpik Donetsk - Rukh Vynnyky
FC Lviv - Chornomorets Odessa
Oleksandria - Desna
Kolos Kovalivka - Zarja Loegansk
Sjachtar Donetsk - Vorskla Poltava
Dnipro-1 - Dinamo Kiev

Speelronde 28

vrijdag 6 mei 2022
zaterdag 7 mei 2022
zondag 8 mei 2022
maandag 9 mei 2022

Veres Rivne - Inhulets'
Oleksandria - Rukh Vynnyky
Olimpik Donetsk - Dnipro-1
Chornomorets Odessa - Vorskla Poltava
FC Lviv - Kolos Kovalivka
Zarja Loegansk - Metalist 1925 Kharkiv
Desna - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Illichivets Mariupol

Speelronde 29

vrijdag 13 mei 2022
zaterdag 14 mei 2022
zondag 15 mei 2022
maandag 16 mei 2022

Illichivets Mariupol - Olimpik Donetsk
Rukh Vynnyky - Chornomorets Odessa
Metalist 1925 Kharkiv - Oleksandria
Dnipro-1 - Inhulets'
Desna - FC Lviv
Veres Rivne - Zarja Loegansk
Sjachtar Donetsk - Kolos Kovalivka
Vorskla Poltava - Dinamo Kiev

Speelronde 30

vrijdag 20 mei 2022
zaterdag 21 mei 2022
zondag 22 mei 2022
maandag 23 mei 2022

Inhulets' - Olimpik Donetsk
Oleksandria - Dnipro-1
Illichivets Mariupol - Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka - Desna
Zarja Loegansk - FC Lviv
Rukh Vynnyky - Sjachtar Donetsk
Dinamo Kiev - Chornomorets Odessa
Metalist 1925 Kharkiv - Veres Rivne

Play-offs (Kampioensgroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs (Degradatiegroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs (Persha Liga)

Nog geen programma bekend

Vrienden van VanBastisch