O e k r a ï n e

Premjer Liha

Ook voor uw niet alledaagse voetbalstedentrip bent u bij VanBastisch aan het goede adres; zo biedt de Oekraïne ook een breed scala aan mogelijkheden. Reis naar Kiev om te genieten van het geweldige nachtleven en bezoek een wedstrijd van recordkampioen Dinamo of zie de andere grote club, Sjachtar Donetsk aan het werk in de Donbas Arena. Meer weten? VanBastisch helpt u graag op weg!

Wedstrijden in de Premjer Liha worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Premjer Liha

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

vrijdag 21 augustus 2020
zaterdag 22 augustus 2020
zondag 23 augustus 2020
maandag 24 augustus 2020

Olimpik Donetsk - Dinamo Kiev
Shakhtar Donetsk - Kolos Kovalivka
FC Lviv - Minai
Desna - Zarja Loegansk
Oleksandria - Illichivets Mariupol
Inhulets' - Dnipro-1 
Vorskla Poltava - Rukh Vynnyky

Speelronde 2

vrijdag 11 september 2020
zaterdag 12 september 2020
zondag 13 september 2020
maandag 14 september 2020

Dinamo Kiev - Desna
Zarja Loegansk - Illichivets Mariupol
Kolos Kovalivka - FC Lviv
Dnipro-1 - Olimpik Donetsk
Rukh Vynnyky - Shakhtar Donetsk
Minai - Oleksandria
Vorskla Poltava - Inhulets'

Speelronde 3

vrijdag 18 september 2020
zaterdag 19 september 2020
zondag 20 september 2020
maandag 21 september 2020

Zarja Loegansk - Shakhtar Donetsk
Dinamo Kiev - FC Lviv
Oleksandria - Vorskla Poltava
Dnipro-1 - Illichivets Mariupol
Inhulets' - Desna
Rukh Vynnyky - Kolos Kovalivka
Olimpik Donetsk - Minai

Speelronde 4

vrijdag 25 september 2020
zaterdag 26 september 2020
zondag 27 september 2020
maandag 28 september 2020

Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk
FC Lviv - Zarja Loegansk
Oleksandria - Dnipro-1 
Vorskla Poltava - Illichivets Mariupol
Minai - Dinamo Kiev
Desna - Rukh Vynnyky
Kolos Kovalivka - Inhulets'

Speelronde 5

vrijdag 2 oktober 2020
zaterdag 3 oktober 2020
zondag 4 oktober 2020
maandag 5 oktober 2020

Desna - Shakhtar Donetsk
Dinamo Kiev - Zarja Loegansk
Kolos Kovalivka - Illichivets Mariupol
Olimpik Donetsk - Oleksandria
Dnipro-1 - Vorskla Poltava
Rukh Vynnyky - FC Lviv
Inhulets' - Minai

Speelronde 6

vrijdag 16 oktober 2020
zaterdag 17 oktober 2020
zondag 18 oktober 2020
maandag 19 oktober 2020

Shakhtar Donetsk - FC Lviv
Zarja Loegansk - Kolos Kovalivka
Dnipro-1 - Desna
Olimpik Donetsk - Vorskla Poltava
Rukh Vynnyky - Dinamo Kiev
Oleksandria - Inhulets'
Minai - Illichivets Mariupol

Speelronde 7

vrijdag 23 oktober 2020
zaterdag 24 oktober 2020
zondag 25 oktober 2020
maandag 26 oktober 2020

Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk
Dinamo Kiev - Oleksandria
Desna - Olimpik Donetsk
FC Lviv - Dnipro-1 
Zarja Loegansk - Rukh Vynnyky
Kolos Kovalivka - Minai
Inhulets' - Illichivets Mariupol

Speelronde 8

vrijdag 30 oktober 2020
zaterdag 31 oktober 2020
zondag 1 november 2020
maandag 2 november 2020

Shakhtar Donetsk - Illichivets Mariupol
Dnipro-1 - Dinamo Kiev
Oleksandria - Desna
Kolos Kovalivka - Olimpik Donetsk
FC Lviv - Vorskla Poltava
Inhulets' - Zarja Loegansk

Minai - Rukh Vynnyky

Speelronde 9

vrijdag 6 november 2020
zaterdag 7 november 2020
zondag 8 november 2020
maandag 9 november 2020

Dinamo Kiev - Shakhtar Donetsk
Zarja Loegansk - Vorskla Poltava
Dnipro-1 - Kolos Kovalivka
Oleksandria - FC Lviv
Olimpik Donetsk - Illichivets Mariupol
Desna - Minai
Rukh Vynnyky - Inhulets'

Speelronde 10

vrijdag 20 november 2020
zaterdag 21 november 2020
zondag 22 november 2020
maandag 23 november 2020

Shakhtar Donetsk - Oleksandria
Olimpik Donetsk - Zarja Loegansk
Desna - FC Lviv
Vorskla Poltava - Kolos Kovalivka
Inhulets' - Dinamo Kiev
Minai - Dnipro-1 
Rukh Vynnyky - Illichivets Mariupol

Speelronde 11

vrijdag 27 november 2020
zaterdag 28 november 2020
zondag 29 november 2020
maandag 30 november 2020

Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk
Dinamo Kiev - Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka - Desna
FC Lviv - Illichivets Mariupol
Minai - Zarja Loegansk
Oleksandria - Rukh Vynnyky
Inhulets' - Olimpik Donetsk

Speelronde 12

vrijdag 4 december 2020
zaterdag 5 december 2020
zondag 6 december 2020
maandag 7 december 2020

Illichivets Mariupol - Dinamo Kiev
Zarja Loegansk - Dnipro-1 
Desna - Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka - Oleksandria
Shakhtar Donetsk - Minai
Olimpik Donetsk - Rukh Vynnyky
FC Lviv - Inhulets'

Speelronde 13

vrijdag 11 december 2020
zaterdag 12 december 2020
zondag 13 december 2020
maandag 14 december 2020

Dinamo Kiev - Kolos Kovalivka
Oleksandria - Zarja Loegansk
Desna - Illichivets Mariupol
Olimpik Donetsk - FC Lviv
Inhulets' - Shakhtar Donetsk
Rukh Vynnyky - Dnipro-1 
Vorskla Poltava - Minai

Speelronde 14

vrijdag 12 februari 2021
zaterdag 13 februari 2021
zondag 14 februari 2021
maandag 15 februari 2021

Minai - FC Lviv
Rukh Vynnyky - Vorskla Poltava
Dnipro-1 - Inhulets'
Illichivets Mariupol - Oleksandria
Zarja Loegansk - Desna
Dinamo Kiev - Olimpik Donetsk
Kolos Kovalivka - Shakhtar Donetsk

Speelronde 15

vrijdag 19 februari 2021
zaterdag 20 februari 2021
zondag 21 februari 2021
maandag 22 februari 2021

Inhulets' - Vorskla Poltava
Olimpik Donetsk - Dnipro-1 
Oleksandria - Minai
FC Lviv - Kolos Kovalivka
Illichivets Mariupol - Zarja Loegansk
Desna - Dinamo Kiev
Shakhtar Donetsk - Rukh Vynnyky

Speelronde 16

vrijdag 26 februari 2021
zaterdag 27 februari 2021
zondag 28 februari 2021
maandag 1 maart 2021

Minai - Olimpik Donetsk
Illichivets Mariupol - Dnipro-1 
Vorskla Poltava - Oleksandria
Kolos Kovalivka - Rukh Vynnyky
Desna - Inhulets'
FC Lviv - Dinamo Kiev
Shakhtar Donetsk - Zarja Loegansk

Speelronde 17

vrijdag 5 maart 2021
zaterdag 6 maart 2021
zondag 7 maart 2021
maandag 8 maart 2021

Illichivets Mariupol - Vorskla Poltava
Dnipro-1 - Oleksandria
Inhulets' - Kolos Kovalivka
Rukh Vynnyky - Desna
Zarja Loegansk - FC Lviv
Dinamo Kiev - Minai
Olimpik Donetsk - Shakhtar Donetsk

Speelronde 18

vrijdag 12 maart 2021
zaterdag 13 maart 2021
zondag 14 maart 2021
maandag 15 maart 2021

Minai - Inhulets'
FC Lviv - Rukh Vynnyky
Vorskla Poltava - Dnipro-1 
Oleksandria - Olimpik Donetsk
Illichivets Mariupol - Kolos Kovalivka
Zarja Loegansk - Dinamo Kiev
Shakhtar Donetsk - Desna

Speelronde 19

vrijdag 19 maart 2021
zaterdag 20 maart 2021
zondag 21 maart 2021
maandag 22 maart 2021

Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk
Illichivets Mariupol - Minai
Inhulets' - Oleksandria
Desna - Dnipro-1 
Kolos Kovalivka - Zarja Loegansk
Dinamo Kiev - Rukh Vynnyky
FC Lviv - Shakhtar Donetsk

Speelronde 20

vrijdag 2 april 2021
zaterdag 3 april 2021
zondag 4 april 2021
maandag 5 april 2021

Illichivets Mariupol - Inhulets'
Dnipro-1 - FC Lviv
Minai - Kolos Kovalivka
Olimpik Donetsk - Desna
Rukh Vynnyky - Zarja Loegansk
Oleksandria - Dinamo Kiev
Shakhtar Donetsk - Vorskla Poltava

Speelronde 21

vrijdag 9 april 2021
zaterdag 10 april 2021
zondag 11 april 2021
maandag 12 april 2021

Rukh Vynnyky - Minai
Vorskla Poltava - FC Lviv
Olimpik Donetsk - Kolos Kovalivka
Desna - Oleksandria
Zarja Loegansk - Inhulets'
Dinamo Kiev - Dnipro-1 
Illichivets Mariupol - Shakhtar Donetsk

Speelronde 22

vrijdag 16 april 2021
zaterdag 17 april 2021
zondag 18 april 2021
maandag 19 april 2021

Inhulets' - Rukh Vynnyky
Illichivets Mariupol - Olimpik Donetsk
FC Lviv - Oleksandria
Kolos Kovalivka - Dnipro-1 
Minai - Desna
Vorskla Poltava - Zarja Loegansk
Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev

Speelronde 23

vrijdag 23 april 2021
zaterdag 24 april 2021
zondag 25 april 2021
maandag 26 april 2021

Illichivets Mariupol - Rukh Vynnyky
Dnipro-1 - Minai
Kolos Kovalivka - Vorskla Poltava
FC Lviv - Desna
Zarja Loegansk - Olimpik Donetsk
Dinamo Kiev - Inhulets'
Oleksandria - Shakhtar Donetsk

Speelronde 24

vrijdag 30 april 2021
zaterdag 1 mei 2021
zondag 2 mei 2021
maandag 3 mei 2021

Olimpik Donetsk - Inhulets'
Illichivets Mariupol - FC Lviv
Rukh Vynnyky - Oleksandria
Desna - Kolos Kovalivka
Zarja Loegansk - Minai
Vorskla Poltava - Dinamo Kiev
Shakhtar Donetsk - Dnipro-1 

Speelronde 25

vrijdag 7 mei 2021
zaterdag 8 mei 2021
zondag 9 mei 2021
maandag 10 mei 2021

Inhulets' - FC Lviv
Rukh Vynnyky - Olimpik Donetsk
Oleksandria - Kolos Kovalivka
Vorskla Poltava - Desna
Dnipro-1 - Zarja Loegansk
Dinamo Kiev - Illichivets Mariupol
Minai - Shakhtar Donetsk

Speelronde 26

vrijdag 14 mei 2021
zaterdag 15 mei 2021
zondag 16 mei 2021
maandag 17 mei 2021

FC Lviv - Olimpik Donetsk
Dnipro-1 - Rukh Vynnyky
Illichivets Mariupol - Desna
Zarja Loegansk - Oleksandria
Kolos Kovalivka - Dinamo Kiev
Shakhtar Donetsk - Inhulets'
Minai - Vorskla Poltava

Play-offs (Kampioensgroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs (Degradatiegroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs (Persha Liga)

Nog geen programma bekend

Play-offs (Druha Liga)

Nog geen programma bekend

Vrienden van VanBastisch