R u s l a n d

Premjer Liga

Rusland: het land van onbegrensde mogelijkheden! Op slechts een paar vlieguren verwijderd bevinden zich steden als Sint-Petersburg (waar je grootmacht Zenit aan het werk kunt zien) en Moskou. Deze laatste stad mag niet op jouw bucketlist ontbreken; cultureel gezien is Moskou een fantastische stad en het feit dat er hier meerdere ploegen (Lokomotiv, CSKA, Spartak en Dinamo) op het hoogste niveau actief zijn biedt vele mogelijkheden voor een VanBastische voetbalstedentrip!

Locaties

Team | Home city | Stadium | Capacity

  • Akhmat | Grozny | Akhmat Arena | 30,597
  • Arsenal | Tula | Arsenal Stadium | 20,048
  • CSKA | Moscow | VEB Arena | 30,457
  • Dynamo | Moscow | VTB Arena | 26,319
  • Khimki | Khimki | Arena Khimki | 18,636
  • Krasnodar | Krasnodar | Krasnodar Stadium | 34,291
  • Krylia Sovetov | Samara | Solidarnost Arena | 44,918
  • Lokomotiv | Moscow | RZD Arena | 27,320
  • Nizhny Novgorod | Nizhny Novgorod | Nizhny Novgorod Stadium | 44,899
  • Rostov | Rostov-on-Don | Rostov Arena | 45,000
  • Rubin | Kazan | Ak Bars Arena | 45,093
  • Sochi | Sochi | Fisht Olympic Stadium | 47,659
  • Spartak | Moscow | Otkritie Arena | 44,307
  • Ufa | Ufa | Neftyanik Stadium | 15,132
  • Ural | Yekaterinburg | Central Stadium | 35,696
  • Zenit | Saint Petersburg | Krestovsky Stadium | 67,800

Wedstrijden in de Premjer Liga worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Premjer Liga

Speelronde 1

vrijdag 23 juli 2021 18:00
Rostov - Dinamo Moskou
zaterdag 24 juli 2021 16:30
FC Khimki - Zenit Sint-Petersburg
zaterdag 24 juli 2021 19:00
Lokomotiv Moskou - Arsenal Tula
zaterdag 24 juli 2021 19:00
Rubin Kazan - Spartak Moskou
zondag 25 juli 2021 16:30
Krylia Sovetov Samara - Akhmat Grozny
zondag 25 juli 2021 16:30
Ural - Krasnodar
zondag 25 juli 2021 19:00
CSKA Moskou - Ufa
maandag 26 juli 2021 18:00
Nizhny Novgorod - Sochi

Speelronde 2

vrijdag 30 juli 2021 17:00
Krylia Sovetov Samara - Spartak Moskou
vrijdag 30 juli 2021 18:00
Arsenal Tula - Rubin Kazan
zaterdag 31 juli 2021 16:30
Ufa - Dinamo Moskou

zaterdag 31 juli 2021 19:00
CSKA Moskou - Lokomotiv Moskou
zondag 1 augustus 2021 16:30
Ural - Nizhny Novgorod
zondag 1 augustus 2021 19:00
Rostov - Zenit Sint-Petersburg
zondag 1 augustus 2021 19:00
Krasnodar - FC Khimki
maandag 2 augustus 2021 18:00
Akhmat Grozny - Sochi

Speelronde 3

vrijdag 6 augustus 2021 16:00
Ufa - Lokomotiv Moskou
zaterdag 7 augustus 2021 16:00
Zenit Sint-Petersburg - Krasnodar
zaterdag 7 augustus 2021 16:30
Arsenal Tula - Krylia Sovetov Samara
zaterdag 7 augustus 2021 19:00
Spartak Moskou - Nizhny Novgorod
zondag 8 augustus 2021 16:30
FC Khimki - Rostov
zondag 8 augustus 2021 19:00
Dinamo Moskou - CSKA Moskou
zondag 8 augustus 2021 19:00
Rubin Kazan - Akhmat Grozny
maandag 9 augustus 2021 18:00
Sochi - Ural

Speelronde 4

zaterdag 14 augustus 2021 16:30
Spartak Moskou - Ural
zaterdag 14 augustus 2021 16:30
Nizhny Novgorod - Ufa
zaterdag 14 augustus 2021 19:00
Rostov - CSKA Moskou
zaterdag 14 augustus 2021 19:00
Akhmat Grozny - Dinamo Moskou
zondag 15 augustus 2021 16:30
Lokomotiv Moskou - Zenit Sint-Petersburg
zondag 15 augustus 2021 16:30
Rubin Kazan - Krylia Sovetov Samara
zondag 15 augustus 2021 19:00
Krasnodar - Arsenal Tula
maandag 16 augustus 2021 18:00
Sochi - FC Khimki

Speelronde 5

vrijdag 20 augustus 2021 16:00
Ural - Dinamo Moskou
zaterdag 21 augustus 2021 16:30
CSKA Moskou - Akhmat Grozny
zaterdag 21 augustus 2021 16:30
Ufa - Zenit Sint-Petersburg
zaterdag 21 augustus 2021 19:00
Arsenal Tula - Spartak Moskou
zondag 22 augustus 2021 16:30
Nizhny Novgorod - Rostov
zondag 22 augustus 2021 16:30
FC Khimki - Rubin Kazan
zondag 22 augustus 2021 19:00
Lokomotiv Moskou - Krasnodar
maandag 23 augustus 2021 17:00
Krylia Sovetov Samara - Sochi

Speelronde 6

zaterdag 28 augustus 2021 16:30
Dinamo Moskou - Lokomotiv Moskou
zaterdag 28 augustus 2021 16:30
FC Khimki - Nizhny Novgorod
zaterdag 28 augustus 2021 19:00
Zenit Sint-Petersburg - CSKA Moskou
zaterdag 28 augustus 2021 19:00
Akhmat Grozny - Arsenal Tula
zondag 29 augustus 2021 16:30
Ufa - Krylia Sovetov Samara
zondag 29 augustus 2021 16:30
Ural - Rostov
zondag 29 augustus 2021 19:00
Krasnodar - Rubin Kazan
zondag 29 augustus 2021 19:45
Spartak Moskou - Sochi

Speelronde 7

vrijdag 10 september 2021
zaterdag 11 september 2021
zondag 12 september 2021
maandag 13 september 2021

Zenit Sint-Petersburg - Akhmat Grozny
Spartak Moskou - FC Khimki
Rostov - Krasnodar
Dinamo Moskou - Nizhny Novgorod
Lokomotiv Moskou - Krylia Sovetov Samara
Sochi - Ufa
Rubin Kazan - Ural
Arsenal Tula - CSKA Moskou

Speelronde 8

vrijdag 17 september 2021
zaterdag 18 september 2021
zondag 19 september 2021
maandag 20 september 2021

Krylia Sovetov Samara - Rostov
CSKA Moskou - Spartak Moskou
Akhmat Grozny - Krasnodar
Sochi - Dinamo Moskou
Rubin Kazan - Zenit Sint-Petersburg
Nizhny Novgorod - Arsenal Tula
Ufa - FC Khimki
Ural - Lokomotiv Moskou

Speelronde 9

vrijdag 24 september 2021
zaterdag 25 september 2021
zondag 26 september 2021
maandag 27 september 2021

Zenit Sint-Petersburg - Krylia Sovetov Samara
Spartak Moskou - Ufa
Rostov - Akhmat Grozny
Krasnodar - Sochi
Dinamo Moskou - Rubin Kazan
Nizhny Novgorod - CSKA Moskou
Ural - Arsenal Tula
FC Khimki - Lokomotiv Moskou

Speelronde 10

vrijdag 1 oktober 2021
zaterdag 2 oktober 2021
zondag 3 oktober 2021
maandag 4 oktober 2021

Zenit Sint-Petersburg - Sochi
CSKA Moskou - Krasnodar
Dinamo Moskou - Krylia Sovetov Samara
Lokomotiv Moskou - Rostov
Akhmat Grozny - Spartak Moskou
Rubin Kazan - Nizhny Novgorod
Arsenal Tula - FC Khimki
Ufa - Ural

Speelronde 11

vrijdag 15 oktober 2021
zaterdag 16 oktober 2021
zondag 17 oktober 2021
maandag 18 oktober 2021

Spartak Moskou - Dinamo Moskou
Krasnodar - Ufa
Krylia Sovetov Samara - Nizhny Novgorod
Sochi - Rostov
Rubin Kazan - Lokomotiv Moskou
Arsenal Tula - Zenit Sint-Petersburg
Ural - CSKA Moskou
FC Khimki - Akhmat Grozny

Speelronde 12

vrijdag 22 oktober 2021
zaterdag 23 oktober 2021
zondag 24 oktober 2021
maandag 25 oktober 2021

Zenit Sint-Petersburg - Spartak Moskou
Rostov - Arsenal Tula
CSKA Moskou - Krylia Sovetov Samara
Dinamo Moskou - FC Khimki
Lokomotiv Moskou - Sochi
Akhmat Grozny - Ural
Nizhny Novgorod - Krasnodar
Ufa - Rubin Kazan

Speelronde 13

vrijdag 29 oktober 2021
zaterdag 30 oktober 2021
zondag 31 oktober 2021
maandag 1 november 2021

Zenit Sint-Petersburg - Dinamo Moskou
Spartak Moskou - Rostov
Krasnodar - Krylia Sovetov Samara
Rubin Kazan - CSKA Moskou
Arsenal Tula - Sochi
Nizhny Novgorod - Lokomotiv Moskou
Ufa - Akhmat Grozny
FC Khimki - Ural

Speelronde 14

vrijdag 5 november 2021
zaterdag 6 november 2021
zondag 7 november 2021
maandag 8 november 2021

Spartak Moskou - Lokomotiv Moskou
Rostov - Rubin Kazan
Krylia Sovetov Samara - FC Khimki
Dinamo Moskou - Krasnodar
Akhmat Grozny - Nizhny Novgorod
Sochi - CSKA Moskou
Arsenal Tula - Ufa
Ural - Zenit Sint-Petersburg

Speelronde 15

vrijdag 19 november 2021
zaterdag 20 november 2021
zondag 21 november 2021
maandag 22 november 2021

Zenit Sint-Petersburg - Nizhny Novgorod
Rostov - Ufa
Krasnodar - Spartak Moskou
Krylia Sovetov Samara - Ural
CSKA Moskou - FC Khimki
Dinamo Moskou - Arsenal Tula
Lokomotiv Moskou - Akhmat Grozny
Sochi - Rubin Kazan

Speelronde 16

vrijdag 26 november 2021
zaterdag 27 november 2021
zondag 28 november 2021
maandag 29 november 2021

CSKA Moskou - Zenit Sint-Petersburg
Akhmat Grozny - Rostov
Rubin Kazan - Dinamo Moskou
Arsenal Tula - Lokomotiv Moskou
Nizhny Novgorod - Krylia Sovetov Samara
Ufa - Spartak Moskou
Ural - Sochi
FC Khimki - Krasnodar

Speelronde 17

vrijdag 3 december 2021
zaterdag 4 december 2021
zondag 5 december 2021
maandag 6 december 2021

Zenit Sint-Petersburg - Rostov
Spartak Moskou - Akhmat Grozny
Krylia Sovetov Samara - CSKA Moskou
Dinamo Moskou - Ufa
Lokomotiv Moskou - Ural
Sochi - Krasnodar
Nizhny Novgorod - Rubin Kazan
FC Khimki - Arsenal Tula

Speelronde 18

vrijdag 10 december 2021
zaterdag 11 december 2021
zondag 12 december 2021
maandag 13 december 2021

Rostov - Ural
Krasnodar - Nizhny Novgorod
Krylia Sovetov Samara - Rubin Kazan
CSKA Moskou - Arsenal Tula
Dinamo Moskou - Zenit Sint-Petersburg
Lokomotiv Moskou - Ufa
Akhmat Grozny - FC Khimki
Sochi - Spartak Moskou

Speelronde 19

vrijdag 25 februari 2022
zaterdag 26 februari 2022
zondag 27 februari 2022
maandag 28 februari 2022

Zenit Sint-Petersburg - Rubin Kazan
Spartak Moskou - CSKA Moskou
Rostov - Krylia Sovetov Samara
Krasnodar - Lokomotiv Moskou
Akhmat Grozny - Ufa
Sochi - Arsenal Tula
Nizhny Novgorod - Ural
FC Khimki - Dinamo Moskou

Speelronde 20

vrijdag 4 maart 2022
zaterdag 5 maart 2022
zondag 6 maart 2022
maandag 7 maart 2022

Zenit Sint-Petersburg - Ufa
Rostov - Sochi
Krasnodar - Ural
Krylia Sovetov Samara - Arsenal Tula
CSKA Moskou - Nizhny Novgorod
Dinamo Moskou - Spartak Moskou
Lokomotiv Moskou - FC Khimki
Akhmat Grozny - Rubin Kazan

Speelronde 21

vrijdag 11 maart 2022
zaterdag 12 maart 2022
zondag 13 maart 2022
maandag 14 maart 2022

Spartak Moskou - Krasnodar
Krylia Sovetov Samara - Zenit Sint-Petersburg
Lokomotiv Moskou - CSKA Moskou
Rubin Kazan - Rostov
Arsenal Tula - Dinamo Moskou
Ufa - Nizhny Novgorod
Ural - Akhmat Grozny
FC Khimki - Sochi

Speelronde 22

vrijdag 18 maart 2022
zaterdag 19 maart 2022
zondag 20 maart 2022
maandag 21 maart 2022

Zenit Sint-Petersburg - Arsenal Tula
CSKA Moskou - Rubin Kazan
Dinamo Moskou - Rostov
Akhmat Grozny - Lokomotiv Moskou
Sochi - Krylia Sovetov Samara
Nizhny Novgorod - Spartak Moskou
Ufa - Krasnodar
Ural - FC Khimki

Speelronde 23

vrijdag 1 april 2022
zaterdag 2 april 2022
zondag 3 april 2022
maandag 4 april 2022

Rostov - Nizhny Novgorod
Krasnodar - Dinamo Moskou
Krylia Sovetov Samara - Ufa
CSKA Moskou - Ural
Lokomotiv Moskou - Spartak Moskou
Sochi - Zenit Sint-Petersburg
Rubin Kazan - FC Khimki
Arsenal Tula - Akhmat Grozny

Speelronde 24

vrijdag 8 april 2022
zaterdag 9 april 2022
zondag 10 april 2022
maandag 11 april 2022

Spartak Moskou - Arsenal Tula
Rostov - Lokomotiv Moskou
Akhmat Grozny - Zenit Sint-Petersburg
Rubin Kazan - Krasnodar
Nizhny Novgorod - Dinamo Moskou
Ufa - Sochi
Ural - Krylia Sovetov Samara
FC Khimki - CSKA Moskou

Speelronde 25

vrijdag 15 april 2022
zaterdag 16 april 2022
zondag 17 april 2022
maandag 18 april 2022

Zenit Sint-Petersburg - Ural
Spartak Moskou - Rubin Kazan
Krylia Sovetov Samara - Krasnodar
Dinamo Moskou - Akhmat Grozny
Sochi - Lokomotiv Moskou
Arsenal Tula - Rostov
Nizhny Novgorod - FC Khimki
Ufa - CSKA Moskou

Speelronde 26

vrijdag 22 april 2022
zaterdag 23 april 2022
zondag 24 april 2022
maandag 25 april 2022

Rostov - Spartak Moskou
Krasnodar - Zenit Sint-Petersburg
CSKA Moskou - Dinamo Moskou
Lokomotiv Moskou - Nizhny Novgorod
Sochi - Akhmat Grozny
Rubin Kazan - Arsenal Tula
Ural - Ufa
FC Khimki - Krylia Sovetov Samara

Speelronde 27

vrijdag 29 april 2022
zaterdag 30 april 2022
zondag 1 mei 2022
maandag 2 mei 2022

Zenit Sint-Petersburg - Lokomotiv Moskou
Spartak Moskou - Krylia Sovetov Samara
Krasnodar - Rostov
Dinamo Moskou - Ural
Akhmat Grozny - CSKA Moskou
Rubin Kazan - Sochi
Arsenal Tula - Nizhny Novgorod
FC Khimki - Ufa

Speelronde 28

vrijdag 6 mei 2022
zaterdag 7 mei 2022
zondag 8 mei 2022
maandag 9 mei 2022

Zenit Sint-Petersburg - FC Khimki
Krylia Sovetov Samara - Dinamo Moskou
CSKA Moskou - Sochi
Lokomotiv Moskou - Rubin Kazan
Arsenal Tula - Krasnodar
Nizhny Novgorod - Akhmat Grozny
Ufa - Rostov
Ural - Spartak Moskou

Speelronde 29

vrijdag 13 mei 2022
zaterdag 14 mei 2022
zondag 15 mei 2022
maandag 16 mei 2022

Spartak Moskou - Zenit Sint-Petersburg
Rostov - FC Khimki
Krasnodar - CSKA Moskou
Lokomotiv Moskou - Dinamo Moskou
Akhmat Grozny - Krylia Sovetov Samara
Sochi - Nizhny Novgorod
Ufa - Arsenal Tula
Ural - Rubin Kazan

Speelronde 30

vrijdag 20 mei 2022
zaterdag 21 mei 2022
zondag 22 mei 2022
maandag 23 mei 2022

Krasnodar - Akhmat Grozny
Krylia Sovetov Samara - Lokomotiv Moskou
CSKA Moskou - Rostov
Dinamo Moskou - Sochi
Rubin Kazan - Ufa
Arsenal Tula - Ural
Nizhny Novgorod - Zenit Sint-Petersburg
FC Khimki - Spartak Moskou

Play-offs promotie / degradatie

Nog geen programma bekend

Play-offs FNL

Nog geen programma bekend

Play-offs 2. Division

Nog geen programma bekend

Vrienden van VanBastisch