G r i e k e n l a n d

Super League

Olympiakos in Piraeus combineren met een bezoek aan Athene of een wedstrijd van AEK of Panathinaikos bijwonen in de hoofdstad zelf? Of toch liever afreizen naar Saloniki om PAOK aan het werk te zien? Ook op de Griekse voetbalvelden valt meer dan genoeg te beleven. Boek je voetbalstedentrip bij VanBastisch en beleef de Griekse Super League op de best mogelijke manier!

Wedstrijden in de Super League worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma 

Super League 

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

vrijdag 11 september 2020
zaterdag 12 september 2020
zondag 13 september 2020

Aris Saloniki - Lamia
PAOK Saloniki - Larissa
OFI Kreta -  Panaitolikos
Atromitos - Volos NFC
Asteras Tripolis - Panathinaikos
Apollon Smirnis - PAS Giannina
AEK Athene - Olympiakos Piraeus

Speelronde 2

vrijdag 18 september 2020
zaterdag 19 september 2020
zondag 20 september 2020

PAOK Saloniki - Atromitos
Olympiakos Piraeus - Asteras Tripolis
Panaitolikos - AEK Athene
Lamia - OFI Kreta
Volos NFC - Aris Saloniki
Panathinaikos - Apollon Smirnis
PAS Giannina - Larissa

Speelronde 3

vrijdag 25 september 2020
zaterdag 26 september 2020
zondag 27 september 2020
Asteras Tripolis - Apollon Smirnis
Volos NFC - PAOK Saloniki
Olympiakos Piraeus - Panaitolikos
Aris Saloniki - PAS Giannina
OFI Kreta - Atromitos
AEK Athene - Lamia
Larissa - Panathinaikos

Speelronde 4

speeldata nog niet bekend
Apollon Smirnis - Larissa
Atromitos - AEK Athene
PAOK Saloniki - OFI Kreta
Panathinaikos - Aris Saloniki
Panaitolikos - Asteras Tripolis
PAS Giannina - Olympiakos Piraeus
Lamia - Volos NFC

Speelronde 5

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - PAOK Saloniki
Larissa - Asteras Tripolis
Aris Saloniki - Apollon Smirnis
Volos NFC - PAS Giannina
OFI Kreta - Panathinaikos
Olympiakos Piraeus - Atromitos
Lamia - Panaitolikos

Speelronde 6

speeldata nog niet bekend
Larissa - Aris Saloniki
Apollon Smirnis - Lamia
Asteras Tripolis - OFI Kreta
Atromitos - Panaitolikos
PAOK Saloniki - Olympiakos Piraeus
Panathinaikos - Volos NFC
PAS Giannina - AEK Athene

Speelronde 7

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - OFI Kreta
Aris Saloniki - Asteras Tripolis
Atromitos - PAS Giannina
Volos NFC - Larissa
Olympiakos Piraeus - Apollon Smirnis
Panaitolikos - PAOK Saloniki
Lamia - Panathinaikos

Speelronde 8

speeldata nog niet bekend
Larissa - Lamia
Apollon Smirnis - PAOK Saloniki
Aris Saloniki - AEK Athene
Asteras Tripolis - Volos NFC
OFI Kreta - Olympiakos Piraeus
Panathinaikos - Atromitos
PAS Giannina - Panaitolikos

Speelronde 9

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - Larissa
Atromitos - Apollon Smirnis
Volos NFC - OFI Kreta
Olympiakos Piraeus - Panathinaikos
PAOK Saloniki - PAS Giannina
Panaitolikos - Aris Saloniki
Lamia - Asteras Tripolis

Speelronde 10

speeldata nog niet bekend
Larissa - Atromitos
Apollon Smirnis - Volos NFC
Aris Saloniki - Olympiakos Piraeus
Asteras Tripolis - AEK Athene
OFI Kreta - PAS Giannina
Panathinaikos - Panaitolikos
Lamia - PAOK Saloniki

Speelronde 11

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - Panathinaikos
Atromitos - Aris Saloniki
OFI Kreta - Apollon Smirnis
Olympiakos Piraeus - Volos NFC
PAOK Saloniki - Asteras Tripolis
Panaitolikos - Larissa
PAS Giannina - Lamia

Speelronde 12

speeldata nog niet bekend
Larissa - OFI Kreta
Apollon Smirnis - AEK Athene
Aris Saloniki - PAOK Saloniki
Asteras Tripolis - Atromitos
Volos NFC - Panaitolikos
Panathinaikos - PAS Giannina
Lamia - Olympiakos Piraeus

Speelronde 13

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - Volos NFC
Atromitos - Lamia
OFI Kreta - Aris Saloniki
Olympiakos Piraeus - Larissa
PAOK Saloniki - Panathinaikos
Panaitolikos - Apollon Smirnis
PAS Giannina - Asteras Tripolis

Speelronde 14

speeldata nog niet bekend
Larissa - PAOK Saloniki
Volos NFC - Atromitos
Olympiakos Piraeus - AEK Athene
Panathinaikos - Asteras Tripolis
Panaitolikos - OFI Kreta
PAS Giannina - Apollon Smirnis
Lamia - Aris Saloniki

Speelronde 15

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - Panaitolikos
Larissa - PAS Giannina
Apollon Smirnis - Panathinaikos
Aris Saloniki - Volos NFC
Asteras Tripolis - Olympiakos Piraeus
Atromitos - PAOK Saloniki
OFI Kreta - Lamia

Speelronde 16

speeldata nog niet bekend
Apollon Smirnis - Asteras Tripolis
Atromitos - OFI Kreta
PAOK Saloniki - Volos NFC
Panathinaikos - Larissa
Panaitolikos - Olympiakos Piraeus
PAS Giannina - Aris Saloniki
Lamia - AEK Athene

Speelronde 17

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - Atromitos
Larissa - Apollon Smirnis
Aris Saloniki - Panathinaikos
Asteras Tripolis - Panaitolikos
Volos NFC - Lamia
OFI Kreta - PAOK Saloniki
Olympiakos Piraeus - PAS Giannina

Speelronde 18

speeldata nog niet bekend
Apollon Smirnis - Aris Saloniki
Asteras Tripolis - Larissa
Atromitos - Olympiakos Piraeus
PAOK Saloniki - AEK Athene
Panathinaikos - OFI Kreta
Panaitolikos - Lamia
PAS Giannina - Volos NFC

Speelronde 19

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - PAS Giannina
Aris Saloniki - Larissa
Volos NFC - Panathinaikos
OFI Kreta - Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus - PAOK Saloniki
Panaitolikos - Atromitos
Lamia - Apollon Smirnis

Speelronde 20

speeldata nog niet bekend
Larissa - Volos NFC
Apollon Smirnis - Olympiakos Piraeus
Asteras Tripolis - Aris Saloniki
OFI Kreta - AEK Athene
PAOK Saloniki - Panaitolikos
Panathinaikos - Lamia
PAS Giannina - Atromitos

Speelronde 21

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - Aris Saloniki
Atromitos - Panathinaikos
Volos NFC - Asteras Tripolis
Olympiakos Piraeus - OFI Kreta
PAOK Saloniki - Apollon Smirnis
Panaitolikos - PAS Giannina
Lamia - Larissa

Speelronde 22

speeldata nog niet bekend
Larissa - AEK Athene
Apollon Smirnis - Atromitos
Aris Saloniki - Panaitolikos
Asteras Tripolis - Lamia
OFI Kreta - Volos NFC
Panathinaikos - Olympiakos Piraeus
PAS Giannina - PAOK Saloniki

Speelronde 23

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - Asteras Tripolis
Atromitos - Larissa
Volos NFC - Apollon Smirnis
Olympiakos Piraeus - Aris Saloniki
PAOK Saloniki - Lamia
Panaitolikos - Panathinaikos
PAS Giannina - OFI Kreta

Speelronde 24

speeldata nog niet bekend
Larissa - Panaitolikos
Apollon Smirnis - OFI Kreta
Aris Saloniki - Atromitos
Asteras Tripolis - PAOK Saloniki
Volos NFC - Olympiakos Piraeus
Panathinaikos - AEK Athene
Lamia - PAS Giannina

Speelronde 25

speeldata nog niet bekend
AEK Athene - Apollon Smirnis
Atromitos - Asteras Tripolis
OFI Kreta - Larissa
Olympiakos Piraeus - Lamia
PAOK Saloniki - Aris Saloniki
Panaitolikos - Volos NFC
PAS Giannina - Panathinaikos

Speelronde 26

speeldata nog niet bekend
Larissa - Olympiakos Piraeus
Apollon Smirnis - Panaitolikos
Aris Saloniki - OFI Kreta
Asteras Tripolis - PAS Giannina
Volos NFC - AEK Athene
Panathinaikos - PAOK Saloniki
Lamia - Atromitos

Play-offs promotie / degradatie

Nog geen programma bekend


Vrienden van VanBastisch