P o l e n

Ekstraklasa

De sfeer in de stadions en de goedkope vluchten en overnachtingsmogelijkheden zorgen ervoor dat Polen steeds populairder wordt als bestemming voor een voetbalstedentrip. Ga naar Warschau en proef de sfeer waarvoor de supporters van Legia zorgen of combineer een wedstrijd van Wisla in Krakau met een bezoek aan concentratiekamp Auswitz. Meerdere steden en/of wedstrijden bezoeken? Vraag VanBastisch naar de mogelijkheden!

Wedstrijden in de Ekstraklasa worden pas een aantal weken van te voren definitief vastgesteld; raadpleeg het speelrondenoverzicht hier beneden of de site van Soccerway  om het actuele wedstrijdschema per speelronde of per datum te zien en boek daarna je voetbalstedentrip via de subpagina van de desbetreffende club! Weet je al welke wedstrijd je wilt bezoeken (tip: vertrek op vrijdagochtend of -middag naar je bestemming en kom pas op maandag terug)? Vraag dan meteen een offerte aan:

Programma

Ekstraklasa

seizoen 2020-2021

Speelronde 1

vrijdag 21 augustus 2020
zaterdag 22 augustus 2020
zondag 23 augustus 2020
maandag 24 augustus 2020

Zagłębie Lubin - Lech Poznan
Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin
Slask Wroclaw - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Legia Warschau
Wisła Płock - Stal Mielec
Warta Poznań - Lechia Gdansk
Górnik Zabrze - Podbeskidzie
Jagiellonia Bialystok - Wisla Kraków

Speelronde 2

vrijdag 28 augustus 2020
zaterdag 29 augustus 2020
zondag 30 augustus 2020
maandag 31 augustus 2020

Zagłębie Lubin - Warta Poznań
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Lechia Gdansk - Raków Częstochowa
Wisla Kraków - Slask Wroclaw
Legia Warschau - Jagiellonia Bialystok
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie - Cracovia Kraków
Lech Poznan - Wisła Płock

Speelronde 3

vrijdag 11 september 2020
zaterdag 12 september 2020
zondag 13 september 2020
maandag 14 september 2020

Cracovia Kraków - Stal Mielec
Górnik Zabrze - Lechia Gdansk
Jagiellonia Bialystok - Podbeskidzie
Pogoń Szczecin - Wisla Kraków
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Slask Wroclaw - Lech Poznan
Wisła Płock - Legia Warschau
Warta Poznań - Piast Gliwice

Speelronde 4

vrijdag 18 september 2020
zaterdag 19 september 2020
zondag 20 september 2020
maandag 21 september 2020

Lechia Gdansk - Stal Mielec
Legia Warschau - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok
Podbeskidzie - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Slask Wroclaw
Wisla Kraków - Wisła Płock
Zagłębie Lubin - Cracovia Kraków
Lech Poznan - Warta Poznań

Speelronde 5

vrijdag 25 september 2020
zaterdag 26 september 2020
zondag 27 september 2020
maandag 28 september 2020

Cracovia Kraków - Raków Częstochowa
Górnik Zabrze - Wisla Kraków
Jagiellonia Bialystok - Zagłębie Lubin
Lech Poznan - Pogoń Szczecin
Lechia Gdansk - Podbeskidzie
Legia Warschau - Slask Wroclaw
Stal Mielec - Piast Gliwice
Wisła Płock - Warta Poznań

Speelronde 6

vrijdag 2 oktober 2020
zaterdag 3 oktober 2020
zondag 4 oktober 2020
maandag 5 oktober 2020

Piast Gliwice - Lech Poznan
Podbeskidzie - Stal Mielec
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Bialystok
Raków Częstochowa - Wisła Płock
Slask Wroclaw - Cracovia Kraków
Wisla Kraków - Lechia Gdansk
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Warta Poznań - Legia Warschau

Speelronde 7

vrijdag 16 oktober 2020
zaterdag 17 oktober 2020
zondag 18 oktober 2020
maandag 19 oktober 2020

Cracovia Kraków - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan
Lechia Gdansk - Pogoń Szczecin
Legia Warschau - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Wisla Kraków
Wisła Płock - Slask Wroclaw
Podbeskidzie - Warta Poznań

Speelronde 8

vrijdag 23 oktober 2020
zaterdag 24 oktober 2020
zondag 25 oktober 2020
maandag 26 oktober 2020

Lech Poznan - Cracovia Kraków
Piast Gliwice - Wisła Płock
Pogoń Szczecin - Legia Warschau
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Slask Wroclaw - Jagiellonia Bialystok
Wisla Kraków - Podbeskidzie
Zagłębie Lubin - Lechia Gdansk
Warta Poznań - Górnik Zabrze

Speelronde 9

vrijdag 6 november 2020
zaterdag 7 november 2020
zondag 8 november 2020
maandag 9 november 2020

Cracovia Kraków - Jagiellonia Bialystok
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw
Legia Warschau - Lech Poznan
Podbeskidzie - Zagłębie Lubin
Raków Częstochowa - Wisla Kraków
Wisła Płock - Pogoń Szczecin
Stal Mielec - Warta Poznań 

Speelronde 10

vrijdag 20 november 2020
zaterdag 21 november 2020
zondag 22 november 2020
maandag 23 november 2020

Cracovia Kraków - Legia Warschau
Jagiellonia Bialystok - Wisła Płock
Lech Poznan - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Lechia Gdansk
Pogoń Szczecin - Podbeskidzie
Slask Wroclaw - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Stal Mielec
Warta Poznań - Wisla Kraków

Speelronde 11

vrijdag 27 november 2020
zaterdag 28 november 2020
zondag 29 november 2020
maandag 30 november 2020

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Lechia Gdansk - Lech Poznan
Legia Warschau - Piast Gliwice
Podbeskidzie - Slask Wroclaw
Stal Mielec - Jagiellonia Bialystok
Wisla Kraków - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Cracovia Kraków
Raków Częstochowa - Warta Poznań

Speelronde 12

vrijdag 4 december 2020
zaterdag 5 december 2020
zondag 6 december 2020
maandag 7 december 2020

Cracovia Kraków - Wisla Kraków
Lech Poznan - Podbeskidzie
Legia Warschau - Lechia Gdansk
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
Slask Wroclaw - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Górnik Zabrze
Jagiellonia Bialystok - Warta Poznań

Speelronde 13

vrijdag 11 december 2020
zaterdag 12 december 2020
zondag 13 december 2020
maandag 14 december 2020

Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
Lechia Gdansk - Wisła Płock
Podbeskidzie - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Jagiellonia Bialystok
Stal Mielec - Lech Poznan
Wisla Kraków - Legia Warschau
Zagłębie Lubin - Slask Wroclaw
Warta Poznań - Pogoń Szczecin

Speelronde 14

vrijdag 18 december 2020
zaterdag 19 december 2020
zondag 20 december 2020
maandag 21 december 2020

Cracovia Kraków - Lechia Gdansk
Jagiellonia Bialystok - Górnik Zabrze
Lech Poznan - Wisla Kraków
Legia Warschau - Stal Mielec
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Podbeskidzie
Slask Wroclaw - Warta Poznań

Speelronde 15

vrijdag 5 februari 2021
zaterdag 6 februari 2021
zondag 7 februari 2021
maandag 8 februari 2021

Górnik Zabrze - Lech Poznan
Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok
Podbeskidzie - Legia Warschau
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Stal Mielec - Slask Wroclaw
Wisla Kraków - Piast Gliwice
Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Warta Poznań - Cracovia Kraków 

Speelronde 16

vrijdag 12 februari 2021
zaterdag 13 februari 2021
zondag 14 februari 2021
maandag 15 februari 2021

Lech Poznan - Zagłębie Lubin
Legia Warschau - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Slask Wroclaw
Podbeskidzie - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków
Stal Mielec - Wisła Płock
Wisla Kraków - Jagiellonia Bialystok
Lechia Gdansk - Warta Poznań

Speelronde 17

vrijdag 19 februari 2021
zaterdag 20 februari 2021
zondag 21 februari 2021
maandag 22 februari 2021

Cracovia Kraków - Podbeskidzie
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Jagiellonia Bialystok - Legia Warschau
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Lechia Gdansk
Slask Wroclaw - Wisla Kraków
Wisła Płock - Lech Poznan
Warta Poznań - Zagłębie Lubin

Speelronde 18

vrijdag 26 februari 2021
zaterdag 27 februari 2021
zondag 28 februari 2021
maandag 1 maart 2021

Lech Poznan - Slask Wroclaw
Lechia Gdansk - Górnik Zabrze
Legia Warschau - Wisła Płock
Podbeskidzie - Jagiellonia Bialystok
Stal Mielec - Cracovia Kraków
Wisla Kraków - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa
Piast Gliwice - Warta Poznań

Speelronde 19 

vrijdag 5 maart 2021
zaterdag 6 maart 2021
zondag 7 maart 2021
maandag 8 maart 2021

Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze - Legia Warschau
Jagiellonia Bialystok - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Podbeskidzie
Stal Mielec - Lechia Gdansk
Slask Wroclaw - Pogoń Szczecin
Wisła Płock - Wisla Kraków
Warta Poznań - Lech Poznan

Speelronde 20

vrijdag 12 maart 2021
zaterdag 13 maart 2021
zondag 14 maart 2021
maandag 15 maart 2021

Piast Gliwice - Stal Mielec
Podbeskidzie - Lechia Gdansk
Pogoń Szczecin - Lech Poznan
Raków Częstochowa - Cracovia Kraków
Slask Wroclaw - Legia Warschau
Wisla Kraków - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Bialystok
Warta Poznań - Wisła Płock

Speelronde 21

vrijdag 19 maart 2021
zaterdag 20 maart 2021
zondag 21 maart 2021
maandag 22 maart 2021

Cracovia Kraków - Slask Wroclaw
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Bialystok - Pogoń Szczecin
Lech Poznan - Piast Gliwice
Lechia Gdansk - Wisla Kraków
Stal Mielec - Podbeskidzie
Wisła Płock - Raków Częstochowa
Legia Warschau - Warta Poznań

Speelronde 22

vrijdag 2 april 2021
zaterdag 3 april 2021
zondag 4 april 2021
maandag 5 april 2021

Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok
Piast Gliwice - Cracovia Kraków
Pogoń Szczecin - Lechia Gdansk
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Slask Wroclaw - Wisła Płock
Wisla Kraków - Stal Mielec
Zagłębie Lubin - Legia Warschau
Warta Poznań - Podbeskidzie

Speelronde 23

vrijdag 9 april 2021
zaterdag 10 april 2021
zondag 11 april 2021
maandag 12 april 2021

Cracovia Kraków - Lech Poznan
Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw
Lechia Gdansk - Zagłębie Lubin
Legia Warschau - Pogoń Szczecin
Podbeskidzie - Wisla Kraków
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Wisła Płock - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Warta Poznań

Speelronde 24

vrijdag 16 april 2021
zaterdag 17 april 2021
zondag 18 april 2021
maandag 19 april 2021

Jagiellonia Bialystok - Cracovia Kraków
Lech Poznan - Legia Warschau
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Wisła Płock
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk
Wisla Kraków - Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin - Podbeskidzie
Warta Poznań - Stal Mielec

Speelronde 25

dinsdag 20 april 2021
woensdag 21 april 2021
donderdag 22 april 2021

Górnik Zabrze - Slask Wroclaw
Lechia Gdansk - Piast Gliwice
Legia Warschau - Cracovia Kraków
Podbeskidzie - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Lech Poznan
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Jagiellonia Bialystok
Wisla Kraków - Warta Poznań

Speelronde 26

vrijdag 23 april 2021
zaterdag 24 april 2021
zondag 25 april 2021
maandag 26 april 2021

Cracovia Kraków - Wisła Płock
Jagiellonia Bialystok - Stal Mielec
Lech Poznan - Lechia Gdansk
Piast Gliwice - Legia Warschau
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Slask Wroclaw - Podbeskidzie
Zagłębie Lubin - Wisla Kraków
Warta Poznań - Raków Częstochowa

Speelronde 27

vrijdag 30 april 2021
zaterdag 1 mei 2021
zondag 2 mei 2021
maandag 3 mei 2021

Górnik Zabrze - Wisła Płock
Lechia Gdansk - Legia Warschau
Podbeskidzie - Lech Poznan
Raków Częstochowa - Slask Wroclaw
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Wisla Kraków - Cracovia Kraków
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
Warta Poznań - Jagiellonia Bialystok

Speelronde 28

vrijdag 7 mei 2021
zaterdag 8 mei 2021
zondag 9 mei 2021
maandag 10 mei 2021

Cracovia Kraków - Górnik Zabrze
Jagiellonia Bialystok - Raków Częstochowa
Lech Poznan - Stal Mielec
Legia Warschau - Wisla Kraków
Piast Gliwice - Podbeskidzie
Slask Wroclaw - Zagłębie Lubin
Wisła Płock - Lechia Gdansk
Pogoń Szczecin - Warta Poznań

Speelronde 29

dinsdag 11 mei 2021
woensdag 12 mei 2021
donderdag 13 mei 2021

Górnik Zabrze - Jagiellonia Bialystok
Lechia Gdansk - Cracovia Kraków
Podbeskidzie - Wisła Płock
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Stal Mielec - Legia Warschau
Wisla Kraków - Lech Poznan
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Warta Poznań - Slask Wroclaw

Speelronde 30

vrijdag 14 mei 2021
zaterdag 15 mei 2021
zondag 16 mei 2021
maandag 17 mei 2021

Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk
Lech Poznan - Górnik Zabrze
Legia Warschau - Podbeskidzie
Piast Gliwice - Wisla Kraków
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Slask Wroclaw - Stal Mielec
Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Cracovia Kraków - Warta Poznań

Play-offs (Kampioensgroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs (Degradatiegroep)

Nog geen programma bekend

Play-offs promotie / degradatie

Nog geen programma bekend

Vrienden van VanBastisch